marista keleiviu pervezzimas

Patogus, nebrangus ir greitas keleivių pervežimas iš Lietuvos į Vokietiją, Belgiją ar Olandiją ir atgal.

Keleivių pervežimas į/iš Vokietiją

Kiekvieną savaitę vykstame į Vokietiją: reisai vykdomi visomis savaitės dienomis.
Kiekvieną savaitę vykstame iš Vokietijos: reisai vykdomi visomis savaitės dienomis.

  • Keleiviai su savimi gali vežtis iki 2 lagaminų. Jeigu norite pasiimti daugiau lagaminų ar kitų krovinių, privaloma apie tai informuoti iš anksto.
  • Mūsų vežami keleiviai yra nemokamai apdraudžiami nuo nelaimingų atsitikimų, vairuotojai turi ilgametę vairavimo patirtį visoje Europoje.
  • Vidutiniškai kelionės į Vokietiją užtrunka apie 24 valandas. Kelionės metu kas 2-3 val. vyksta sustojimai poilsio aikštelėse, kuriose yra kavinės, tualetai. Jeigu yra būtinybė, vairuotojas visuomet sustos artimiausioje aikštelėje pagal jūsų prašymą. Mes išsiskiriame tuo, jog mūsų maršrutai visuomet būna trumpi, kadangi išvykimo dienomis išvažiuoja keli mikroautobusai įvairiomis kryptimis.
  • Vežame tik su techniškai tvarkingais ir komfortabiliais 8 vietų mikroautobusais. Visos sėdynės yra atlenkiamos,  duodame nemokamus pledus apsigaubimui, visuose mikroautobusuose yra sumontuoti DVD grotuvai bei įmontuotos oro kondicionavimo ir šildymo sistemos „Webasto“.
  • Keleivių grupėms visuomet pritaikome nuolaidas. Esant pageidavimui kelionės datas deriname asmeniškai.


MB Marista pasilieka teisę organizuoti keliones pagal savo nuožiūrą ir perduoti (perleisti) savo kolegoms vežėjams, bet nekeičiant kelionės kainos.